DUK

Metalinės stogo dangos klojamos ant kieto pagrindo taip pat yra apšiltinamos izoliacinėmis medžiagomis, kas sudaro papildomą garso izoliaciją, todėl jos nėra triukšmingos kaip galėtų atrodyti.

Difuzinė plėvelė naudojama nešildomiems pastatams ar pastogėms (nešildomoms palėpėms). Antikondensacinė plėvelė, atvirkščiai, yra dengiama pastogėse kurių patalpos yra šildomos, kadangi yra „kvėpuojanti“, t.y. neleidžia vandens garų kondensatui patekti ant stogo šilumos izoliacijos, taip užkirsdama kelią drėgmės kaupimuisi ir kitoms su ja susijusioms problemoms. Plačiau galite paskaityti skyrelyje „Produktai/Plėvelės“

Griežtai NE! Profiliuotus plieninius lakštus galima pjauti tik specialiais įrankiais, kurie neįkaitina medžiagos pjovimo metu, kad nebūtų pažeista polimerinė danga ir cinkas, „neapdegtų“ dangos kraštas, todėl danga gali imti rūdyti. Naudodami netinkamus įrankius, netenkate suteikiamos garantijos, kadangi danga bus pažeista dėl Jūsų kaltės. Profiliuotą danga galima pjauti specialiomis rankinėmis arba elektrinėmis skardos karpymo žirklėmis. Šiuos įrankius galima išsinuomoti.

Labai svarbu atsiminti, kad profiliuotus lakštus reikia pradėti dengti nuo apačios, lygiuojant su karnizu. Kuria kryptimi ar iš kairės į dešinę, ar atvirkščiai kloti profiliuotą dangą nėra svarbu, tik reikia atkreipti dėmesį, kad lakšto kairėje išilginėje pusėje yra kapiliarinis griovelis, kuris montuojant turi atsidurti po kitu lakštu, tai reiškia, kad jei pradėsite nuo kairės pusės, sekantį lakštą teks pakišti po ankstesniu.

Tokioms pasekmėms rizika padidėja, jei gamybai naudojamas netinkamos markės, neelastingas plienas. Mūsų įmonėje gaminama čerpinio profilio danga gaminama iš specialaus profiliavimo linijos techninėje specifikacijoje nurodyto rekomenduojamo konstrukcinio plieno S220-280, kuris yra pritaikytas tokio profilio gamybai, yra daug elastingesnis ir patvaresnis, formuojamas nepasižeidžia.

Visiems plokštiesiems ir šlaitiniams stogams virš gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų taikomas statybos techninis reglamentas STR 2.05.02:2008 „STATINIŲ KONSTRUKCIJOS. STOGAI“.

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.