SIDING profilio sienų danga

 
Plieninės skardos lentelės

Plieninės skardos lentelės SIDING, tai naujos kartos sprendimas fasadų dengimui, restauravimui. Šios lentelės gaminamos nauja techologine įrangą, kurios pagalba, galima pagaminti ne tik nestandartinį gaminio ilgį, bet ir lentelėje išmušti specialias skyles, kad lenteles galima būtų panaudoti vedinamui fasadui, arba namo stogo pakalimui įrengti. Lentelės SIDING skirtos tiek atnaujinti seną medinį fasadą, renkantis medienos imitacijos lenteles, tiek statant naują statinį, derinant su apdailinėmis plytomis ar kitais fasadu elementais.
 
Plienines lenteles verta rinktis, dėl jų ilgaamžiškumo, tvirtumo, bei plataus spalvų pasirinkimo.
 
Ši naujovė pradėta gaminti ir taikyti klientų pageidavimu, kadangi plieninės lentelės puikiai pakeičia nepatvarias, bei ilgainiui išblunkačias palstikines lenteles. Dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo aplinkos poveikiams, medienos imitacijos skardinės lentelės SIDING yra puikus sprendimas tiems, kam pabosta, kas keletą metų dažyti įprastas medines lenteles naudojamas fasadams.
  
Moderni gamybinė bazė leidžia išvengti žmogiškojo faktoriaus pasekmių: automatizuotomis staklėmis gaminamos lentelės, kitaip nei lenkiant rankiniu būdu (lenkiant kiekvieną briauną atskirai) išlieka vienodos, todėl jas itin lengva montuoti. Taip pat montavimo darbus ir galutinę gaminio kokybę pagerina tai, kad lentelių gamybos metu specialūs mechanizmai automatiškai išmuša montavimui būtinas skyles, suformuoja itin tikslų segmentų „užraktą“.
 
Dangos charakteristika
 

 

Storis: 0,48; 0,50 mm;
Gaminio plotis: 261 mm;
Dengimo plotis: 235 mm;
Profilio aukštis: 13 mm;
Standartinis ilgis: 3 m
Minimalus ilgis: 0,5 m
Maksimalus rekomenduojamas ilgis: 6 m

 
Dengiant šią dangą Jums papildomai gali prireikti

 • Norimos spalvos savisriegių;
 • Korekcinių dažų;
 • Statybinių profilių;
 • Standartinių ir nestandartinių lankstinių;
 • Plieninės valcuotos/profiliuotos dangos durims, vartams ar dekorui;

Visa tai galime Jums pasiūlyti užsisakyti mūsų įmonėje. Jei turite tikslius sienų plokštumų matmenis – paskaičiuosime tikslią medžiagų sąmatą.

 • Kontaktai

  UAB „Euro Meta“
  Įm.kodas 300860750,
  PVM mokėtojo kodas LT100003314614
  Pelkių g. 58,
  LT-37454 Panevėžys, Lietuva
  Mob. +370 684 083 43
  El.paštas: