Lietaus nuvedimo sistemos

 
FLAMINGO

UAB „Euro Meta“ siūlo lietaus nuvedimo sistemas Flamingo, pasižyminčias ilgaamžiškumu ir išskirtine kokybe. Flamingo sistema gaminama iš SSAB koncerno skardos su Prelaq RWS padengimu.
 
Novatoriškos gamybos linijos dėka visos detalės gaminamos labai tiksliai, todėl sistema montuojama itin lengvai ir nereikalauja specialių įgūdžių.
 
Ilgalaikio bendradarbiavimo su stogdengiais dėka patobulinta daugelis detalių ir jungimo mazgų, todėl montavimas itin paprastas.
 
Dauguma detalių turi specialiai tam sukurtą pakuotę, kuri leidžia iki minimumo sumažinti riziką pažeisti detales sandėliavimo ar transportavimo metu.
 
Sistema gaminama dviejų dydžių – 125/87 (skirta daugumai gyvenamųjų) ir 150/100 (skirta didesniems šlaitams ir pramoniniams pastatams).
 
Plačiau apie Flamingo lietaus nuvedimo sistemą ir jos dalis galite pasiskaityti kataloge: (PDF)
 
Galimos spalvos:
 
Prelaq 387 – tamsiai ruda;
Prelaq 434 – ruda;
Prelaq 742 – molio:
Prelaq 758 – raudona:
Prelaq 830 – žalia;
Prelaq 778 – vario;
Prelaq 045 – sidabrinė;
Prelaq 001 – balta;
Prelaq 087 – pilka;
Prelaq 015 – juoda.
 
Lietaus nuvedimo sistemos spalvos

Lietaus nuvedimo sistemos spalvos

Pagrindiniai lietaus nuvedimo sistemos montavimo principai:
 
    Pirmiausia tinkamai parinkite vandens nutekėjimo kryptį ir latako pasvyrimo kampą. Latakas privalo turėti nuolydį į santaką ar kitaip nuolają (vietą, kur vanduo iš latako ima tekėti žemyn į lietvamzdį);
    Stogo latako išorinis kraštas turi būti ne žemiau kaip 25 mm nuo stogo plokštumos tęsinio. Latakų nuolydis turi būti ne mažesnis kaip 0,280. Pažymėkite aukščiausią ir žemiausią vietas ir jose pritvirtinkite pirmą ir paskutinį latako laikiklius, liaudiškai vadinamus „kablius“.
    Tarp jų įtempkite virvę.
    Kiti laikikliai montuojami laikantis tokių principų: – išoriniai kabliai 70cm žingsniu; – vidiniai kabliai 50cm žingsniu; – vietose kuriose bus didelis kiekis vandens būtų tankiau sumontuoti latako laikikliai.
    Profiliuoti latakai sujungiami tarpusavyje naudojant jungtį su užsegimu.
    Aukščiau sumontuotoje latako pusėje užmontuojamas galinis elementas (lataką uždarantis dangtelis).
    Žemesniojoje latako dalyje sumontuojama santaka.
    Prie santakos, jei lietvamzdį reikia montuoti arčiau sienos, montuojamos alkūnės. Lietvamzdžiai nuo sienos turi būti atitraukti ne mažiau kaip 20 mm.
    Lietvamzdžių tvirtinimo prie sienos detalės montuojamos atsižvelgiant į lietvamzdžio detalės ilgį, bet ne didesniu kaip 2 m intervalu: · 3-4 m ilgio lietvamzdžiui reikalingos 3 tvirtinimo detalės, · 5-6 m ilgio – 4 tvirtinimo detalės, · iki 8 m ilgio – 5 tvirtinimo detalės.
    Viršutinė tvirtinimo detalė montuojama prie viršutinės alkūnės.
    Apatinė alkūnė tvirtinama 300 mm nuo žemės aukštyje.

Iškilus klausimams visada galite kreiptis į mūsų įmonės specialistus.

Kontaktai

UAB „Euro Meta“
Įm.kodas 300860750,
PVM mokėtojo kodas LT100003314614
Pelkių g. 58,
LT-37454 Panevėžys, Lietuva
Mob. +370 684 083 43
El.paštas: