Apie mus

  
Mūsų įmonė – jau daugiau nei 15 metų Panevėžio regione veikianti plieninių dangų, skardos lankstinių ir išskirtinės kokybės gaminių įmonė. UAB „Euro Meta“ vardas įmonei suteiktas 2007 m.

Daugelį metų įmonė dirbo be jokios komercinės reklamos – klientai apie mus sužinodavo iš kitų klientų rekomendacijų. Galime didžiuotis, kad ir praėjus daugeliui metų turime daugybę nuolatinių klientų ir partnerių, daug puikių atsiliepimų ir nė vieno nusiskundimo dėl kokybės. Taip yra todėl, kad vadovaujamės sąžiningumo principu: visuomet stengiamės pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus už geriausią kainą.

Kodėl verta rinktis UAB „Euro Meta“?

-   Siūlome žemiausią kainą už aukščiausios kokybės produktus!
-   Siūlome įsigyti produktą iš pirmų rankų be papildomo antkainio;
-   Moderniais įrengimais dangą gaminame vietoje, todėl galime garantuoti užsakymo vykdymo operatyvumą (1 – 2 dienos);
-   Visuomet padedame klientams išsirinkti jiems tinkamiausią dangą, kruopščiai paaiškiname skirtumus, privalumus ir trūkumus;
-   Padėsime Jums įvertinti realias būsimas išlaidas – sudarome sąmatas įtraukiant visus būtinus priedus;
-   Galėsite viską ko prireiks užsakyti vienoje vietoje!
-   Užsakant stogo dangą – priedams taikomos nuolaidos!
-   Prireikus – nemokamai suteikiame specialius padėklus dangai transportuoti, o už simbolinį mokestį – pristatysime Jūsų užsakymą ten kur Jums reikia;
-   Visoms dangoms suteikiamos garantijos!

Mes siekiame nuolat tobulėti ir užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų ir prekių kokybę, parduoti produktą klientui taip, kad jis liktų patenkintas ir rekomenduotų mūsų įmonę savo pažįstamiems, todėl visada esame pasiryžę pateikti Jums geriausią pasiūlymą ir pateisinti Jūsų lūkesčius.

Esame labai griežti ir reiklūs savo darbo kokybei, būtent dėl to tiek metų dirbame lydimi tik gerų atsiliepimų, o perduodami savo sukauptą patirtį ir nuolat tobulindami ne tik savo gamybinę bazę, bet ir įgūdžius. Mes tikime, kad galėsime ir toliau nenuvilti savo klientų ir tapti plieninių stogų ir sienų gamybos lyderiais ne tik Aukštaitijos regione, bet ir visoje Lietuvoje.

Jei kyla klausimų – prašome kreiptis.

Kontaktai

UAB „Euro Meta“
Įm.kodas 300860750,
PVM mokėtojo kodas LT100003314614
Pelkių g. 58,
LT-37454 Panevėžys, Lietuva
Mob. +370 684 083 43
El.paštas: